Post Image

Yıkamada Yüksek Teknoloji

Yıkama alanında sürekli değişiklik gösteren cihazların ve materyallerin, sürekli yeni versiyonlarını takip ediyoruz. Üretim tesisimizin her alanında, her konuya özenli davrandığımız gibi yıkama konusunda da son teknolojiyi takip ediyoruz ve hassas davranıyoruz. Teknolojisinin en üst düzey seviyesini takip ederek çevreyi koruyan bir yıkama stilini kullanıyor, ozon makineleri ile daha rahat ve temiz yıkamalar gerçekleştirebiliyoruz.

Makinelerimiz yüksek kalitede yıkama konusunda öncü olurken, bizler de sürekli yeni çıkan teknolojiyi yakından takip ediyor, en çevreci ürünlerle birlikte yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda yıkamanın yanı sıra, bu aşamaya kadar gelinen noktalarda da sürekli titiz bir davranış sergiliyor, ürünlerin hatasız ve temiz ulaşabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Her üretim sürecinde yıkama ve paketlemeden önce gelen işlemler, daha da özen gösterilmesi gereken işlemlerdir. Tasarım çizimi, hesaplamalar ve kesimler gibi etmenlere daha da dikkat edilmesi gerekirken, bizler aynı hassasiyeti üretim aşamasının her adımında gösteriyoruz. Özellikle bir ürünü ortaya çıkardığımızda ürünün kesimini özenle yapıyor, yıkama sürecini yakından takip ediyoruz. Tabii ki bünyemizde işini iyi yapan personellerin bulunduğunu ifade ettiğimiz gibi, ürünlerimizde de son teknolojiyi takip ettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Bu nedenle yıkamadan paketlemeye ve sevkiyata kadar tüm işlemlerde özenli ve özverili davranıyoruz.

İlk başta yapılan ürün oluşturma sürecindeki işlemlere dikkat edip de, geriye kalan işlemleri asla baştan savma gerçekleştirmiyoruz. Ürünümüze sahip olan müşterilerimiz de biliyor ki, son derece kaliteli işler başarıyor ve ardımızda memnuniyeti yüksek müşteriler bırakabiliyoruz. Müşteri memnuniyetinin yüksek olmasının sebebi de, kumaş kalitemizin ve işçiliğimizin son derece temiz olmasıdır. Ayrıca müşterilerimizle kurduğumuz diyaloglarda gerçekten sıcak kanlı davranıyor, istekleri asla geri çevirmiyor ve ürünleri tertemiz yıkanmış bir biçimde teslim ediyoruz.

Yıkama esnasındaki hassas tutumumuzdan hemen sonra da, ürünlerimizi kontrol ederek paketleme sürecine geçiyoruz. Paketleme sürecinde de hassasiyet göstererek, bir sonraki adım olan sevkiyat konusuna geçiş yapıyoruz. Sevkiyat yapılacağı zaman, işini özverili bir şekilde yapan sevkiyat firmalarıyla çalışıyor, ürünlerimizi sağlıklı, özenli ve tertemiz bir şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz.

İleri
PAKETLEME
Comments are closed.