Post Image

Paketleme

Firmamız, her ne kadar müşteri memnuniyetine dikkat etse de en kaliteli ürünleri pazara sunmaktan asla geri durmamaktadır. Kısa zamanda büyük ürün portföyüne sahip olabildiğimiz gibi müşterilerimize onlarca yeni tasarım ve binlerce aylık üretim kapasitesini de sunabiliyoruz. Bütün bunların yanı sıra yurtdışından ithal ettiğimiz ve yerli kumaşlarla birleştirdiğimiz tüm kumaşlarla, ışıl ışıl yeni modeller üretebiliyor, memnuniyeti daima üst seviyelerde tutuyoruz.

Yılların verdiği tecrübeyle ve iş ahlakıyla beraber, 25 profesyonel personelimizle ürün üretiminin en ince ayrıntılarına kadar düşünebiliyoruz. Özellikle yıkama, paketleme ve sevkiyat konularına kadar hassas davrandığımızı ve üretimin her hususuna önem verdiğimizi rahatlıkla ifade edebiliriz. Paketleme ve sevkiyat konusu bizler için son derece hassas olduğu gibi, müşterilerimiz de paketlemenin özenli olup olmamasına büyük oranda dikkat edebiliyor.

Ürünlerimizde ve üretim aşamasında asla kaliteden ödün vermediğimiz gibi, aynı hassasiyeti ve kaliteyi paketleme aşamasında da gösteriyoruz. Özellikle tüm paketleme standartlarına uygun bir paketleme politikası izlediğimiz gibi, sevkiyat konusunda da müşterilerimizin ürünü rahatlıkla alabileceği kolaylığı sağlayabiliyoruz. Ürünleri ortaya çıkarırken tasarım, çizim, temizlik, profesyonellik ve son olarak paketleme konusunda çok dikkat ediyoruz. Ürünlerimizi her ne kadar birbirinden farklı ve kaliteli üretsek de, paketlemesi iyi olmayan bir ürün kötü bir görünüm bırakacaktır.

Bu nedenle kaliteli ürünlerimizin yanı sıra tüm faktörlere de dikkat etmemiz gerekir. Tasarımdan çizime, çizimden üretime ve son olarak da paketleme ve sevkiyat konusu da bizler için çok önemlidir. Nakliye konusunda da sektörümüzün önünde gelen nakliye firmalarıyla görüşüyor, en özenli firmalarla sizler için çalışıyoruz. Bu sayede ürünlerimizi paketlemeden önce tam kontrolünü yapıyor, özenle paketliyor ve en iyi nakliye firmaları aracılığıyla sizlere güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak, firmamız daima her konuda profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir. Profesyonel yapılmayan her adım, mutlaka kötü bir iz taşıyacaktır. Her ne kadar firmamızı, firmamızın geleceğini ve personellerimizi düşünsek de, sizlerin memnuniyeti de en az kendi firmamız kadar önemlidir.

Comments are closed.