Post Image

Model Tasarımlarımız

Müşterilerimizin daima güzel elbise modellerine sahip olabilmesi için, kurulum yılımız olan 2016 yılından bu yana özenle çalışıyor, sizler için birbirinden farklı tasarımlar çıkarıyoruz. Toplamda 25 farklı profesyonel personelimizle birlikte sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda en güzel model tasarımları uyguluyor, beğeninize sunuyoruz.

Yılların bizlere kattığı tecrübelerle beraber personellerimizin verdiği hizmetler doğrultusunda daima sizi ön plana çıkaracak modelleri tasarlıyor, kısa zamanda farklı yüzlerce model üretimini yapabiliyoruz. Yurtdışı kaynaklı getirmiş olduğumuz son derece kaliteli kumaşlarla sizlere birbirinden farklı ürün yelpazesi ve tasarım farklılıkları sunabiliyoruz. Zamanlı ve planlı çalışmamızın yanı sıra kaliteye ve müşteri memnuniyetine yüksek oranda önem verdiğimiz gibi, yalnızca sizleri düşünerek hareket ediyoruz.

Üretimlerimizin sürecinden bahsedecek olursak, ilk işimizi ve zamanımızı kaliteli kumaşlara ayırıyoruz. Kaliteli kumaşlar ve ürün yelpazemizin genişliğiyle beraber aylık yüksek bir üretim kapasitesi sunuyoruz. Aylık tek jarse modellerimiz için üretim kapasitemiz 250.000 seviyelerinde. Ayrıca 60.000 kapasitesinde boyalı ve derin boyalı modellerin üretimini rahatlıkla yapabiliyoruz.

Kısa zamanda özverili ve kaliteli bir çalışmayla müşterilerimizi memnun etme odaklı çalışıyor, toplamda 25 personelimizle ve yurtdışı kaliteli ürünlerimizle daima sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz. Profesyonel bir şekilde yaptığımız üretimlerimizde tasarımcılarımız da sizleri en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve günümüzün zevklerine, güzelliğine göre tasarımlar yapıyor. Bu sayede hem kaliteli kumaşlarla ve tasarımlarla sizleri kısa süre içerisinde buluşturuyor, birbirinden güzel elbiselerle sizlerde iz bırakmayı hedefliyoruz.

America Today, Teddy Group ve Mango gibi yurtdışında hizmet veren büyük şirketlerle de sürekli istişare altında bulunarak, bu firmalara da en kaliteli hizmeti sağlamaktan büyük keyif alıyoruz. Bizler için büyük referans kaynağı olan bu firmalar, bu zamana kadar kalitemiz hakkında hiçbir olumsuz yorum yapmamış, tam aksine bizlerle çalışmaya devam etmişlerdir. Bünyemize katılan ve bizlerle çalışmak isteyen her müşterimize daima kapılarımızı açık tutuyor, birbirinden harika tasarımlarımızla farkımızı ortaya koyuyoruz.

Açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama açıklama.

Uzun zamandan bu yana yaptığımız tasarım çalışmalarımızla adımızı hep duyurduk, duyurmaya da devam ediyoruz.

İleri
KALIP TASARIM
Comments are closed.