Post Image

Başlık Açıklama

Firma bünyemizde üretimin her aşamasına büyük önem verdiğimiz gibi, kesim ve kesimhane konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Tıpkı tesislerimizde bulunan tüm üretim alanlarımız gibi, kesimhane konusunda da oldukça özverili çalışmalar yürütüyoruz. Alanında uzman personellerimizle ve kesimhanemizde bulunan teknolojimizle beraber kumaşlara asla zarar gelmeden kesimler yapabiliyor, kaliteyi bir adım daha yukarı taşıyabiliyoruz.

Ortaya çıkardığımız ürünlerde her aşamanın önemi büyük olduğu için, her aşama için titizlikle çalışıyoruz. Özellikle bünyemizde her alanda uzman çalışanlarımız olduğu için kısa sürede başarılı tasarımlar ortaya çıkarabiliyor, bu tasarımları da kısa sürede eşsiz bir ürüne çevirebiliyoruz. Aylık 60.000 civarı üretim kapasitemiz olduğu gibi, bu ürünleri kesimhanemizde de hızlı ve titiz bir şekilde işleyebiliyoruz.

2016 yılından beri kurmuş olduğumuz tesisimizle beraber atölyelere, kesimhanelere ve paketleme alanlarına kadar özen gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz. Ortaya çıkaracağımız bir ürün yalnızca tasarımdan ibaret olmadığı için, diğer etmenlere de büyük ölçüde özen göstermemiz gerekiyor. Yurtdışına hizmet verdiğimiz gibi, yurtdışından getirdiğimiz özel kumaşlarımızla da kaliteyi daima üst seviyelerde tutuyoruz. Kesimhane alanında da kullandığımız kalite ön planda oluyor. Çünkü tıpkı atölye ve tasarım alanlarında kullandığımız son teknoloji ürünlerini ve makineleri kesimhane alanında da tereddüt etmeden kullanıyor, her şeyin kaliteli olabilmesi için büyük çaba harcıyoruz.

Referanslarımız, müşterilerimiz ve bizlerle çalışan tüm personellerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Özellikle müşterilerimizin memnuniyeti yükseldikçe, çalışanlarımızın ve bizlerin de memnuniyeti bir o kadar yükseliyor. Ürünlerimizi hazır hale getirip kesimlerini de yaptıktan sonra özenli bir şekilde kontrol edip paketliyor, en iyi nakliye firmalarıyla sorunsuz bir şekilde sevkiyat gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ürünlerimizi alan ve paketlemeyi gören tüm müşterilerimizin memnuniyeti kat kat arttığı için, bizlerin de memnuniyeti bir o kadar artıyor.

İlerleyen yıllarda da hem personelimizi, hem de müşterilerimizi memnun etmek adına daima son teknolojiden faydalanacak, üretimimizin her alanında yine titiz bir davranış sergileyeceğiz. Hedefimiz, arkamızda daima mutlu müşteriler bırakmak olacaktır. Yıllardır bu hedefle çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz.

İleri
BASKI & NAKIŞ