Post Image

Başlık Açıklama

Müşterilerimizi, birbirinden özenli ve güzel ürünlerle buluşturmadan önce ilk iş olarak tasarım konusuna yoğunlaşıyoruz. Farklı düşüncelerle ve yaratıcılıkla çalışan alanında uzman personellerimiz, daima sizler için en kaliteli tasarımları çıkarıyor, kalıp haline getiriyor ve ardından ürünlerimizi sizlerle buluşturuyor.

Tasarım ve kalıp tasarım, yapılacak ürünün ana etmeni olduğu için bu alanda çok dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle modanın değişken bir durum olduğunu göz önünde bulundurursak, kalıp tasarım oluşturabilmek için de sıkı bir takipçi ve sıkı bir çalışan olmak gerekiyor. Tabii ki bünyemizde bizlerle beraber çalışan tasarımcılarımız, bu alanda yıllardan beri kendilerini geliştirmiş durumda. Gelişme sürecinde harika tasarımlar ortaya koymayı başaran personellerimiz, ilerleyen zamanlarda da daha güzel ve eşsiz tasarımlar çıkarabilmek adına çalışıyor.

Moda tasarımcılığının en önemli hususlarından birisi de yaratıcı olmaktır. Tasarımcılarımız, kendi yaratıcılıklarını modayla birleştirince ortaya muazzam ürünler çıkabiliyor. Bu aşamada da ürün tasarımı beğenildiği taktirde, hemen yapım aşamasına geçiş yapılıyor.

Personellerimizin daha rahat bir tasarım oluşturmaları adına, çalıştıkları atölyelerde daima yüksek teknolojiyi ve tüm imkanları kullanıyoruz. Rahat bir ortamda çalışan personellerimiz de müşteri memnuniyetini fazlasıyla yükseltecek tasarımlar ortaya koymaya devam ediyor. Tasarım aşamasından hemen sonra ürünün yapımına geçiliyor ve ürün tamamlanınca da yıkanarak ve kontrol edilerek son derece kaliteli biçimde paketleniyor.

Ürünün paketleme işleminden hemen sonra, son adım olarak sevkiyat adımına geçiş yapılıyor. Sevkiyat kısmında da herhangi bir sorun yaşanmaması için, daima aynı firmalarla çalışıyor ve en kaliteli sevkiyat firmalarıyla bir araya gelebiliyoruz. Bu aşamada da bir sorun kalmadığı için, arkamızda kocaman bir müşteri memnuniyeti ve gülen yüz bırakabiliyoruz.

2016 yılından beri verdiğimiz hizmetle beraber, müşterilerimizden asla olumsuz yorumlar almadık. Bünyemizde çalışan 25 personelle beraber bugüne kadar daima kaliteli biçimde hareket ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Aylık 60.000 ve 250.000 arasında ürün kapasitemiz bulunduğu gibi, bu ürünleri kaliteli bir şekilde müşterimize ulaştırmak da özen gösterdiğimiz noktalardan yalnızca biridir. Yurtdışından ve yurtiçinden kullandığımız kaliteli kumaşlarımızla tüm ürünlerimizi kaliteli bir şekilde üretiyor, kısa zamanda müşterilerimize ulaştırabiliyoruz.

İleri
KESİMHANE