HAKKIMIZDA
Deva Teks Hakkında

Biz Kimiz

1994 yılından bu yana sektörde bulunan Devateks ailesi, ürün çeşitliliğiyle dünyanın önde gelen tekstil firmalarından biridir. İstanbul’daki İş Geliştirme Merkezimiz ve üretim tesislerimiz, farklı ülkelerdeki müşterimize yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri en esnek hizmet anlayışıyla sunmak için çalışıyoruz.

Bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, temel değerlerini koruyarak büyümesini sürdürüyor. Bununla birlikte, her sene yükselen ihracat ivmemizle Türkiye’nin en büyük ihracatçı firmaları arasına girme yolunda ilerliyoruz.

Lüks giyim segmentindeki çok ürünlü markamız VOOBLE’ı 2018 yılında kurduk ve online satış kanalımız olan www.vooble.com.tr internet sitemizi hizmete açtık.

Günümüzün zorlayıcı küresel piyasa koşulları altında ihtiyaçlara en iyi cevap veren çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

 

 

Ne Üretiyoruz

Moda piyasasında küresel ve vizyoner bir bakış açısına sahibiz.

Iş Geliştirme Merkezlerimiz İstanbul’da yer alıyor. Merkezimizde görev alan dinamik, deneyimli iş geliştirme ve tasarım ekiplerimiz, dünyanın heyecan verici moda kültürleriyle iç içe çalışıyor.

Küresel müşteri portföyümüzle, dünyadaki moda eğilimlerini ve ürün gruplarındaki yenilikleri ilk elden ve çok yakından takip ediyoruz.

Müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarını öngörebilmek için tüm moda, kumaş ve teknoloji fuarlarına katılıyor, dünya genelinde araştırmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Böylece ürün geliştirme çözümlerimizi eksiksiz bilgilerle donatılmış şekilde hayata geçiriyoruz.

Sektör/piyasa bilgisine tam anlamıyla vakıf olmak işimizin vazgeçilmez ve önemli parçasıdır.

 

Nasıl Yapıyoruz.

’KALİTE, YAPILAN HER İŞİN TAM MERKEZİNDE VAR’’

Üretim ve hizmet kalitesinde mükemmelliği hedef edinerek, tüm süreçlerimizin detay yönetimine kadar işimizin her aşamasında en iyisini sunmaya odaklanmış, yetenekli bir ekibe ve vizyona sahibiz.

Sahip olduğumuz IS09001 Kalite Yönetim Sistemi, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilmemizi sağlamaktadır.

İş ortaklarımızla birlikte, etik/sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kendi işletmemiz gibi iş ortaklarımızın işletmelerini de sosyal ve çevresel yüksek standartlarla buluşturmayı hedefliyoruz.

 

Devateks ailesi olarak; güven, süreklilik ve tutarlılık simgesi olmaya kendini adamış bir ekibiz.

 

> SERTİFİKALAR