Post Image

Baskı ve Nakış

Müşterilerimiz için ortaya çıkardığımız ürünler, genellikle sade olarak tasarlansa da biz bu ürünlere ayrı bir hava katmak ve modern hale getirmek adına, baskı ve nakış işlemleri uyguluyoruz. Sade olarak tasarlanan bir ürüne uygulanan baskı ve nakış işlemleri her ne kadar zor ve yaratıcılık gerektirse de, bünyemizde çalışan çalışma arkadaşlarımızla biz bütün zorları başarabiliyoruz.

Bir ürünü müşterimizin karşısına çıkarmadan önce birçok adımdan geçiriyoruz. Öncelikle personellerimiz, rahatça çalıştıkları bir ortamda kendi tasarımlarını çıkarıyor ve çizimler ortaya çıkıyor. Çizimlerden hemen sonra beğenilen tasarım, baskı aşamasına giriyor. Baskı ve nakış işleme konusunda da yine tasarımcılarımız devreye giriyor ve sade olarak tasarlanan bir ürünü, kısa sürede bambaşka bir ürün haline getirebiliyor.

Ortaya bir ürün modeli çıkarmak, başlı başına özen ve kalite gerektirirken biz 2016 yılından beri bu işi başarılı bir şekilde yerine getirebiliyoruz. Ardımızda bıraktığımız birbirinden mutlu müşterilerle, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Diyaloglarımızla ve müşteri memnuniyetimizle ön plana çıktıkça yeni bir heves kazanıyor ve ürünlerimizi daha mükemmel hale getirebilmek adına kesintisiz çalışıyoruz.

Personellerimiz için hazırlanan alanlarımız, tamamen rahat çalışmaya uygun ortamlardır. Tasarım, baskı, nakış, yıkama ve atölye gibi alanlarda daima yüksek teknolojiyi kullanırken personellerimizin de işini kolaylaştırmış oluyoruz. Hal böyle olunca aylık üretim kapasitemizde rahatlıkla yükselmeye gidebiliyor ve müşterilerimize daha hızlı dönüşler sağlayarak fazlasıyla memnun edebiliyoruz.

Yaptığımız iş hassas bir iş olduğundan dolayı, tüm dikkatimizi toplayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kullandığımız kumaşların kalitesini daima yüksek seviyelerde tutarken, bünyemizde kullandığımız teknolojik araçları da, daima yenisiyle değiştirebiliyoruz. Takip ettiğimiz modaya uygun tasarımlarımızı çıkardıktan sonra ürünümüz üzerinde hassas çalışma ve dikkatli adımlar yürüterek kısa süre içerisinde tasarımlarımızı hayata geçirerek müşterilerimizle buluşturabiliyoruz.

Tasarımımızı hayata geçirdikten sonra, geriye kalan paketleme ve sevkiyat gibi durumlarda da son derece dikkatli ve özenli davranıyoruz. Ortaya çıkan ürünümüzü iyice kontrol ediyor, paketlemesini yapıyor ve daima en iyi sevkiyat firmalarıyla çalışarak ürünümüzü müşterilerimizle buluşturabiliyoruz. Bu zamana kadar müşteri memnuniyeti için çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

İleri
ATÖLYE
Comments are closed.